Masáž je úžasný a jednoduchý prostředek jak ulevit unavenému organismu a předcházet bolestem. Přinášejí úlevu, navozují pohodu a zlepšují zdraví.

Masáží dochází k uvolnění vrstev svalů, odstraňování spasmů, zvyšuje celkové prokrvení organismu a přispívá k rychlejší regeneraci tkání.

Pokud svoji psychiku dlouhodobě přetěžujeme, může se toto zatížení projevit na fyzické rovině jako blokáda. Je-li navíc toto napětí v těle ponecháno bez povšimnutí, může se začít vytvářet blokáda i v jiných částech těla. Faktorů, které ovlivňují vznik potíží, je obrovské množství, ale pokud nereagujeme ani na tyto bolestivé příznaky, může vzniknout akutní stav doprovázený bolestí.

Tomuto můžete předejít pravidelnou masáží.

Ve svém ceníku mám masáže rozdělené podle technik. Po své dlouholeté praxi a rozmanitých zkušenostech však velmi často tyto techniky kombinuji, abych svým zákazníkům co nejvíce ulevila. Přicházejí ke mně i lidé, kteří nemají žádný zdravotní problém, těm mohu vyjít vstříc příjemnými relaxačními masážemi. Vzhledem k tomu, že se zajímám a pracuji i s východní medicínou, zařadila jsem do svých používaných masážních technik i tuina masáže, moxování a baňkování. Které podle potřeby kombinuji s klasickými masážemi.