KetoDiet je proteinová dieta s kterou hubnete efektivním způsobem. Mezi výhody KetoDiet patří: vynikající chuť, snadná příprava a rychlé výsledky.

Princip ketodiety

Proteinová jídla a nápoje KetoDiet mají snížený obsah sacharidů a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně fungování metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Proto jsou výsledky viditelné velmi rychle. Optimální příjem bílkovin také zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě a zhubli skutečně jen to, co zhubnout chcete – nadbytečné tuky.

Jak dietní program funguje a co Vás v průběhu hubnutí čeká.

Vyvážené porce

Žádné počítání kalorií nebo přemýšlení nad přípravou konkrétního jídla. Udělali jsme to za vás a vyvinuli speciální KetoDiet a KetoLife Low Carb proteinová jídla, díky kterým se vám nechtěné kilogramy budou příjemně shazovat.

Pravidelný jídelníček

Jíte pravidelně 5x denně, kombinujete jídla KetoDiet s běžnými na bílkoviny bohatými jídly nebo KetoLife Low Carb jídly, zeleninou, vybranými druhy ovoce a zdravými tuky. Dopřáváte tak tělu vše, co potřebuje. Bez hladovění a nervozity.

Podpora

Po celou dobu hubnutí jsem vám k dispozici, a to zcela ZDARMA. Podpořím vás, namotivuji a poradím, pokud to budete potřebovat. Pomohu vám také osvojit si správné návyky, abyste si štíhlé křivky udrželi i po dietě.

3 kroky proteinové diety KetoDiet

Vyvážený jídelníček, aktivní pohyb a individuální podpora v průběhu hubnutí. To jsou základní kameny nabízených KetoDietních plánů, které se skládají ze 3 chytrých kroků. Díky těmto krokům, které na sebe plynule navazují, nejen efektivně zhubnete, ale hmotnost si i dlouhodobě udržíte. Zároveň se naučíte správně a pravidelně jíst, dodržovat dostatečný pitný režim a s ubývajícími kilogramy zatoužíte i po pravidelném pohybu.

První krok

můžete čekat rychlé výsledky a spoustu pozitivní motivace

Druhý krok

stále hubnete a připravujete se na návrat k běžnému jídelníčku

Třetí krok

svou hmotnost stabilizujete a předcházíte jojo efektu

Pokud máte zájem hubnout s KetoDiet a máte nějaké dotazy můžete se na mě obrátit.

Výrobky KetoDiet si můžete objednat v sekci obchod.